top of page
Boundless posts.png

Náš toolkit ti pomôže stať sa sebavedomejšou a dobre pripravenou líderkou. Stiahni si ho už dnes!

Kľúčové zručnosti pre osobnostný rozvoj, relevantný a stručný obsah, po ktorom môžeš siahnuť kedykoľvek, a atraktívny vizuál, ktorým si môžeš skrášliť izbu či pracovisko. Pri tvorbe nášho Boundless toolkitu rozvoja mäkkých zručností sme mysleli práve na teba! 

toolkit.jpg

Čím je náš toolkit jedinečný? 

 

Zručnosti, ktoré v ňom nájdeš, sme vybrali na základe nášho prieskumu, v akých oblastiach sa mladé ženy chcú vzdelávať a ktoré zručnosti ich posunú ďalej na ceste za naplnením ich potenciálu. Keďže vieme, že popri štúdiu, práci alebo rôznych iných aktivitách potrebuješ nakladať so svojim časom čo najefektívnejšie, náš toolkit je presne taký – stručný, k veci, ale s veľmi hodnotným obsahom. Nájdeš v ňom praktické tipy, ktoré môžeš využiť hneď dnes! Obsah je usporiadaný na desiatich kartičkách tak, aby si si stále mohla vybrať tú zručnosť, ktorú chceš práve rozvíjať.

 

Dôležitým prvkom k dosahovaniu tvojich cieľov je motivovanosť. Tú nájdeš jedine v sebe. A aj keď pre každú z nás je to, čo nás poháňa, individuálne, chceli sme pripraviť niečo, čo ťa každý deň povzbudí alebo inšpiruje. Ku každej téme sme preto vybrali citát, ktorý je vytlačený na druhej strane kartičky, a ktorý si môžeš umiestniť niekam, kde ho budeš mať na očiach a pripomínať si, prečo sa chceš ďalej rozvíjať. Kartičku si tak môžeš kedykoľvek otočiť a na druhej strane nájsť návod k nadobudnutiu danej zručnosti.

Vedeli ste, že...

...myšlienka cvičnej firmy prišla na Slovensko z Nemecka? Na Slovensku dominuje školský model so vzorom v Rakúsku. Cvičná firma sa vyučuje ako predmet na slovenských stredných školách od roku 1992.

Aké témy v ňom nájdeš? 

 

V samostatne spracovaných častiach ti náš Boundless toolkit ponúka praktické rady, nástroje, cvičenia, rôzne výzvy a iniciatívy, do ktorých sa môžeš zapojiť, a tiež tipy na kvalitné čítanie. 

Zdokonaľovať sa budeš v týchto oblastiach:

 

 • Odvaha – Nauč sa ovládať svoj strach v situáciách, ktoré považuješ za nebezpečné alebo ťažké!

 • Sebarozvoj – Stanov si ciele a urob si plán nadobúdania nových zručností, ktoré ti pomôžu zvýšiť šance na úspech a dosiahnutie tvojich cieľov!

 • Asertivita – Zisti, prečo máme s asertivitou tak často problém a nauč sa, ako primeraným spôsobom vyjadrovať svoje pocity, názory a potreby v interakcii

 • s inými ľuďmi!

 • Prezentačné zručnosti – Nauč sa pútavo prezentovať a zlepši svoj prejav na verejnosti! 

 • Líderstvo – Zisti, aký je rozdiel medzi líderstvom a manažmentom, a získaj zručnosti, ktoré ti pomôžu motivovať ľudí a efektívne ich viesť!

 • Inovatívne myslenie – Nauč sa, ako rozvíjať svoje kreatívne myslenie a prichádzať s nápadmi a riešeniami!

 • Komunikácia – Získaj zručnosti, ktoré ti pomôžu jasne sa vyjadrovať, pozorne počúvať a byť skvelou komunikátorkou! 

 • Sebavedomie – Spoznaj svoje silné aj slabé stránky, začni si uvedomovať svoju hodnotu a popasuj sa s Imposterským syndrómom. A to ruka v ruke

 • so zachovanou schopnosťou zdravej sebareflexie!

 • Projektový manažment – Nauč sa, ako zrealizovať vlastný projekt pomocou piatich praktických krokov! 

 • Ako sa popasovať so sebalimitujúcim správaním – Osloboď sa od presvedčení a správaní, ktoré ťa brzdia v rozvoji, a nauč sa ako s nimi pracovať, aby si mohla plne rozvíjať seba aj svoj osobný a profesijný život! 

toolkit_2.jpg

Ako na to?

Je to jednoduché – vyber si zručnosť, na ktorej chceš pracovať, vytlač si ju, aby si ju mala na očiach
a pusti sa do dobrodružnej cesty rozvíjania svojho potenciálu!

Image by Estée Janssens

Náš toolkit mäkkých zručností Boundless si môžeš

bezplatne stiahnuť tu:

Ak sa ti páči, prosím, daj nám to vedieť. Napríklad tým, že ho odfotíš a označíš nás na svojich sociálnych sieťach. 

Instagram: @hekimaslovakia 

Facebook: Hekima

bottom of page